1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Milena Nowak

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366493

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-05-13, 16:33   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Słoneczko walcz kochana!Dopóki jest nadzieja,trzeba iść do przodu i nie poddawać się!Walcz dla siebie,walcz dla siostry,rodziców...Niestety nikt nie powiedział,że będzie lekko,ale jesteś młoda,więc nie poddawaj się!
Moniko,musisz wierzyć,wiesz o tym,że wiara może czynić cuda?A nadzieja umiera ostatnia?Wiesz o tym,i Ty również musisz być mega silna.Ja wiem,że to trudne i czasem wydaje się,że nie wykonalne,ale jesteście razem,i mimo chwilowych trudności zaświeci dla Was słońce!
Ja całym sercem jestem z Wami,w myśli i modlitwie.
Buziole dla Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Milena Nowak

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366493

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-04-23, 08:36   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Moniko,ja również życzę Tobie i całej Twojej rodzinie spokojnych i radosnych Świąt!A Twojej siostrzyczce życzę ogromnej wiary,nadziei,sił do walki z potworakiem!Głowa do góry i cieszcie się wspólnie spędzanym czasem!!!
Wiesz,mój dziadziuś też ma raka,rak jest w prawym płucu,z przerzutami do lewego i węzłów chłonnych,ponieważ jest już starszy to lekarze dali nam parę dni od diagnozy.Mija miesiąc,a mój dziadziuś tryska energią!A wiesz gdzie tkwi sekret?W pozytywnym myśleniu.Wiesz co powiedział,kiedy się dowiedział,kiedy przeczytał wynik?Cytuję:Raka to ja mam w d... a nie w płucach :) I lepiej niech mnie nie drażni bo ja mu zrobię na złość i będę żył i żył i żył :)
Trzymam kciuki i modlę się za siostrę!Buziole dla Niej i dla Ciebie i pogłaskaj maleństwo po brzuszku :)
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Milena Nowak

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366493

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-04-20, 16:30   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Witam Cię Monika1901.Przeczytałam cały Twój wątek...Bardzo Wam współczuję.Pełna jestem sprzeczności-z jednej strony wiara i nadzieja,z drugiej strony szlag mnie trafia,kiedy ten paskud atakuje takie młode osoby,które całe życie na "życie i przeżycie" mają przed sobą.Wierzę,mocno wierzę,że wygracie tę nierówną walkę!Trzymam kciuki i buziole ślę siostrzyczce!Ps.Taka siostra jak Ty to prawdziwy skarb :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group